Bir Daha Efervesan Tablet, Daha Sağlıklı!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd Fabrika turu

Sertifikalar
iyi kalite Vitamin C Efervesan Tabletler satış için
iyi kalite Vitamin C Efervesan Tabletler satış için
Müşteri yorumları
İlk kez işbirliği yapıyoruz, büyük atölyeler ile harika fabrikaları var. Ürünleri tadı güzel ve çok sevdiğim ambalajı.

—— John White

Gerçekten iyi ürünlere sahipler. Özellikle kadınlara özel yer bakımı için pazarım, özel yer sorunlarıyla ilgili çokça yardımcı oldular, bu şirketle çalışmaktan mutlu oldum ...

—— Thomas Kirstie

Bu şirketin harika bir satış ekibi var, kayıt için belgelerimde bana yardım etti ve ne zaman ararsam derhal beni yanıtla.

—— Faisal Karim

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Yurt içi ve yurt dışı pazarların hızla artan talebini karşılamak için firmamız hali hazırda 3 milyar tablet efervesan, bir dizi sağlık ve dezenfektan ürünü üretebilecek 2 üretim hattı kurmuştur. Henan kalkınma ve reform komisyonu tarafından Henan “On Beşinci Beş Yıllık Plan” projesi ve 2010 yılında Henan karakteristik sanayi fonunun 800.000 NCY mali desteğini aldı.

 • OEM / ODM
  Zhengzhou Biocaro İlaç Sağlık-Bakım Ürünleri Co, Ltd bağımsız geliştirme, Çin ve denizaşırı şirket birçok büyük şirket için biz OEM ve ODM geliştirmek için iyi bir yeteneğe sahiptir. Renhe Grubu, Longrich, CSPC, Enwei Grubu, LBX Eczane ve Yifeng Eczane gibi ve böylece, birçok bilimsel araştırma kurumu ve yurtiçi ve yurtdışındaki üniversitelerle işbirliği kurmuştur. Şirketimiz, teknolojinin gelişmesine ve Bağımsız Fikri Mülkiyet Haklarının korunmasına büyük önem vermektedir ve birçok patent ve patent ve tasarım patenti aldık. bir sağlık gıda, gıda ve bir dezenfektan ürün GMP üretim hattına sahip ve ayrıca efervesan tabletler, çözülebilir granüller, tablet çiğneme tabletleri, oral sıvı 、 kapsül 、 merhemler 、 haplar 、 patche otion losyonları vb.

  Bağımsız Fikri Mülkiyet Haklarına sahip, en çok çeşitli ve en çok resmi belgelere sahip olan ve yurt içinde en çok resmi belgeleri olan efervesan tabletin en profesyonel üreticisi biziz. Ağustos 2011'de ilk efervesan hazırlama araştırma merkezi-Zhengzhou efervesan hazırlama mühendisliği araştırma merkezi Henan geliştirme ve reform komisyonunun incelemesini geçti ve Zhengzhou hükümeti tarafından verilen 300.000 yuan bonusu kazandı. Ürünlerin kalitesini ve Çin bitkisel ilaçlarını çıkarmak için özel efervesan hazırlama şartını göz önünde bulundurarak.

 • Ar-Ge
  Zhengzhou Biocaro İlaç Sağlık Ürünleri Co, Ltd Nisan 2000'de CNY 50, 000, 000 tescil sermayesi ile kurulmuştur. Zhengzhou Ulusal Yüksek ve Teknoloji Sınai Gelişme Alanında bulunmaktadır. Şirketimiz, sağlık hizmetlerinde gıda research besleyici ve dezenfektan ürünlerinin vb. Beslenmesi, araştırma ve geliştirilmesinde uzmanlaşmış, yüksek teknolojili bir endüstridir.

  Şirketimiz teknolojik yeniliklerle hızla ilerlemektedir. 500.000 CNY ile başladık, ancak şimdi net varlığımız on milyonlarca yuan'a ulaştı. FDA, GMP, QS ve gıda temelli kimlik doğrulama işlemlerini birbiri ardına gerçekleştirdik. Aynı sektör arasında firmamız ülkemizdeki en erken ve Henan eyaletinde bulunan ve Devlet Gıda ve İlaç İdaresi, Teknik Denetim ve İthalat ve İhracat Emtia Muayene ve Karantina Teşkilatı ile üç yetkili makam tarafından onaylanmış tek işletmedir.

  Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical Health-Care Products Co., Ltd., bağımsız olarak gelişmekte iyi bir yeterliliğe sahiptir ve yerli ve yabancı birçok bilimsel araştırma kurumu ve üniversiteler ile işbirliği kurmuştur. Şirketimiz, teknoloji geliştirme ve Bağımsız Fikri Mülkiyetin korunmasına büyük önem vermektedir. Haklar ve pek çok buluş patenti ve tasarım patenti sahibiz. Bir adet sağlıklı gıda, yiyecek ve bir dezenfektan ürün GMP üretim hattına sahibiz ve ayrıca efervesan tabletler, çözülebilir granüller, tablet çiğneme tabletleri, oral sıvı liquid kapsül üretim kapasitesine ve teknolojisine sahibiz. İnt merhem 、 hap 、 patche 、 losyon vs.Bütün en çok, en çok Bağımsız ve Fikri Mülkiyet Haklarına sahip ve en çok resmi belgelere sahip olan ve en çok yurt içinde resmi belgeleri olan en iyi efervesan tablet üreticisiyiz. Ağustos 2011'de, ilk efervesan preparat Araştırma merkezi-Zhengzhou efervesan hazırlama mühendislik araştırma merkezi inci geçti e Henan geliştirme ve reform komisyonunun gözden geçirilmesi ve Zhengzhou hükümeti tarafından verilen 300.000 yuan bonusu kazanma Ürünlerin kalitesini ve Çin bitkisel ilaçlarını çıkarmak için efervesan hazırlama özel şartını göz önünde bulundurarak.

İletişim bilgileri
Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Annie Lee

Tel: 86--15136280823

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)