Bir Daha Efervesan Tablet, Daha Sağlıklı!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd

Sertifikalar
iyi kalite Vitamin C Efervesan Tabletler satış için
iyi kalite Vitamin C Efervesan Tabletler satış için
Müşteri yorumları
İlk kez işbirliği yapıyoruz, büyük atölyeler ile harika fabrikaları var. Ürünleri tadı güzel ve çok sevdiğim ambalajı.

—— John White

Gerçekten iyi ürünlere sahipler. Özellikle kadınlara özel yer bakımı için pazarım, özel yer sorunlarıyla ilgili çokça yardımcı oldular, bu şirketle çalışmaktan mutlu oldum ...

—— Thomas Kirstie

Bu şirketin harika bir satış ekibi var, kayıt için belgelerimde bana yardım etti ve ne zaman ararsam derhal beni yanıtla.

—— Faisal Karim

Ben sohbet şimdi

Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd

1 2 3 4 5
Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd
şirket kapısı ürün hattı

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : BCPOPO / biochealth / CB
No. Çalışanları : 200~300
Yıllık satış : 8,000,000-11,000,000
Yıl kurulan : 2000
İhracat p.c : 80% - 90%
Zhengzhou Biocaro İlaç Sağlık Bakım Ürünleri Co, Ltd , Zhengzhou şehrinde, Henan eyaletinde bulunan Sağlık Ürününün lider üreticisidir.

2000 yılında kurulan firmamız, çeşitli Sağlık Bakım Ürünlerinin araştırma ve geliştirilmesine odaklanmaktadır.

Ürün, Efervesan Tablet, Çiğnenebilir Tablet, Toz, Jel, Kapsül ve Oral Sıvı vb. İçeren farklı tip dozaj formlarını oluşturmuştur.

Efervesan Tablet için , ürün listemizde C Vitamini Efervesan Tablet, Multivitamin Efervesan Tablet, Glukomannan Zayıflama Efervesan Tablet, Bitki Özlü Zayıflama Tableti, Akşamdan Kalma Kabartma Efervesan Tablet, Elma Sirkesi Efervesan Tablet, Kafein Enerjisi Efervesan Tablet, Maden (Çinko, Kalsiyum Demir) ) Efervesan Tablet, Cilt Bakım Banyosu Efervesan Tablet, Ayak Bakımı Yatıştırıcı Efervesan Tablet vb.

    Ayrıca, OEM ürün ve Özel Etiket yapabiliriz. Müşterilere önemli bir avantaj sağlamak için kişiselleştirilmiş ürün ve hizmetler.

Biocaro Health Industrial , dünyanın en iyi profesyonel yetenek ve teknolojisini bir araya getiriyor, yüksek nitelikli uluslararası personele sahip. Formülasyon geliştirmeden Numune hazırlama, numune testi, teknik servis hizmetleri profesyonel ve teknik personel tarafından tamamlanır. Profesyonel Ar-Ge ekibimiz, Çin'de yüksek öğrenim ve araştırma kurumlarının tanınmış kurumları, uluslararası ileri düzeyde temel teknolojik başarıların ve teknik göstergelerin bir takımına sahibiz.

Effervescent Tablet'in kalitesini ve istikrarını sağlamak için, en ileri teknolojiyi öğrendik ve Almanya'dan tablet sıkıştırma makinesini satın aldık.Ve Ar-Ge departmanı, Satın Alma Departmanı, Üretim Departmanı, Paketleme gibi Effervescent Tablet'in kalitesini kontrol etmek için farklı bir departman belirledik Departman, Kalite Kontrol Departmanı, Lojistik Departmanı, Satış Departmanı, Satış Sonrası Departmanı vb.

Tam ve profesyonel üretici ana rapor sahibiz.

Müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler sunuyoruz. Made in China'nın avantajlarını elde etmek için, kalite ve maliyet, Almanya'dan kilit makinenin satın alınması ve Çin'deki geliştirme ve üretim konularında tam fayda sağlamak. 18 yıllık Effervescent Tablet performansımızı kanıtlamak için Çin'deki en iyi hammadde tedarik zincirine ve kalite ve inovasyonun sağlam bir geçmişine sahibiz.

Kaliteli ürün performansı ve iyi bir üne, ürünlerimiz sadece çin'de başarılı satışlar değil, aynı zamanda ABD, İngiltere, Avrupa ülkesi, Güneydoğu Asya, Arap ülkeleri, Rusya, Afrika ve diğer ülkelerde denizaşırı pazar var, ürünler bir harika bir karşılama ve övgü.

Misyonumuz saygın sağlık danışmanı olmak, dünya standartlarında sağlık ürününü üretmek ve tanınmış Çin markası olmaktır.

Ürünümüz hakkında daha ayrıntılı bilgi için, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Sorularınızı bekliyoruz ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
Zhengzhou Biocaro Pharmaceutical & Health-care Products Co., Ltd

İlgili kişi: Miss. Annie Lee

Tel: 86--15136280823

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)